BEAUTY - vlasy, koža, nechty pre ženy 30 kapsúl Zväčšiť

BEAUTY - vlasy, koža, nechty pre ženy 30 kapsúl

nové

BEAUTY - vlasy, koža, nechty je výživový doplnok, obsahujúci jedinečné zloženie, ktoré prispeje ku zdraviu vašej pokožky, vlasov a nechtov.

www.beautyprezeny.sk

Viac detailov

Žiadne vernostné body pre tento produkt.


9,90 €

Žiadne vernostné body pre tento produkt.


Detaily

Výživový doplnok BEAUTY - vlasy, koža, nechty pre ženy obsahuje špeciálnu formulu, ktorá vyvážene kombinuje vitamíny, minerály a aktívne látky.  Obsahuje Extrakt z Prasličky roľnej, ktorá pomáha  zlepšovať kvalitu pokožky, vlasov a nechtov. Zároveň napomáha rastu vlasov a ich zosilneniu. Kremík obsiahnutý v Prasličke roľnej napomáha udržať vlasy, kožu a nechty v optimálnej kondícií. Vitamíny skupiny B (B1, B2, B6 a B12) sú nevyhnutné pre látkovú výmenu vo všetkých bunkách ľudského organizmu, teda aj pokožky, korienkov vlasov a nechtového lôžka. Biotín, Niacín, Vitamín C a Vitamín A prispievajú k udržaniu zdravej pokožky.

 

Obsah výživových prvkov v 1 kapsule

(hmotnosť)

% ODD

MSM (Metylsulfonylmetán)

500 mg

(x)

Vápnik

186 mg

23 %

Želatina

95 mg

(x)

Kyselina pantoténová

50 mg

833 %

Vitamín C

50 mg

63 %

Extrakt z Prasličky roľnej (7% kremík)

15 mg

(x)

Niacín

2,5 mg

16 %

Vitamín B1

2,5 mg

227 %

Vitamín B2

2,5 mg

178 %

Vitamín B6

2,5 mg

178 %

Vitamín A

4075 IU

509 %

D-Biotín

1,2 mg

600 %

Kyselina listová

100 μg

50 %

Vitamín B12

10 μg

400 %

Vitamín D3

50 IU

25 %

ODD: % odporúčanej dennej dávky
(X)-nie je určená

Zloženie: metylsulfonylmetán, uhličitan vápenatý, želatína, D-pantotenát vápenatý, kyselina L-askorbová, kyselina kremičitá, kyselina nikotínová, tiamínhydrochlorid, riboflavín, pyridoxínhydrochlorid, retinylpalmitát, D-biotín, kyselina pteroylmonoglutámová, kyanokobalmín, cholekalciferol, želatína, Protihrudkujúca látka: stearan horečnatý

Odporúčané denné dávkovanie: 1 kapsula denne. Pri pravidelnom a dlhodobom užívaní sa zvyšuje účinok výživového doplnku. Maximálna denná dávka je 1 kapsula.

Upozornenie: Výživový doplnok BEAUTY - vlasy, koža, nechty pre ženy nie je určený pre deti. Nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uskladňujte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok  neužívajte po dátume minimálnej trvanlivosti uvedenom na obale.

Skladovanie: Skladujte na suchom a tmavom mieste pri teplote 5-25°C. Výživový doplnok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu.

Hmotnosť: 27,4g (+/- 5%) 30 kapsúl

www.beautyprezeny.sk

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

2 ďalšie produkty v rovnakej kategórii